محصولات شرکت مهسان عایق دلیجان

1- ایزوگام دیپلمات دلیجان
2-ایزوگام دیپلمات شرق دلیجان
3-ایزوگام عرشیاگستردلیجان
4-ایزوگام مهستان دلیجان
5- ایزوگام شاهکاردلیجان
6-ایزوگام مهسان عایق دلیجان


ایزوگام طرح دار

ابتدا برای معرفی ایزوگام طرح دار نیاز است تا در مورد خود عایق رطوبتی عادی یا همان ایزوگام فویلدار تعریف مختصری داشته باشیم .ایزوگام با پیشرفت علم و فناوری در صنعت عایق کاری به جای قیر و گونی جهت جلوگیری از نفوذ رطوبت به درون ساختمان به وجود آمد و با گذشت زمان تغییرات بسیاری در اجزای ایزوگام ایجاد شد تا محصول تولیدی ایزوگام بتواند برای مناطق مختلف کشور(گرمسیر،سردسیر و معتدل) و همچنین با سلیقه های مختلف سازگار باشد.امروزه ایزوگام های تولیدی دارای نوع های متفاوتی می باشد .و در بالاترین قسمت آن فویل آلومینیم برای استحکام بیشتر و بازتاب نور خورشید به کار رفته است که معروف به ایزوگام فویلدار است .این نوع ایزوگام برای عایق کاری پشت بام بسیار مرسوم است که عمر مفید آن در صورت مرغوب بودن ایزوگام مصرفی و نحوه نصب توسط نصاب ایزوگام به 15 سال هم می رسد.

ایزوگام طرح دار
امروزه شرکت های ایزوگام دلیجان به این نتیجه رسیده اند که ایزوگام بام و نمای ساختمان ها علاوه بر عایق بودن در برابر رطوبت و نم باید زیبایی و نمای مناسب هم داشته باشد. به همین دلیل تولید کنندگان ایزوگام در پی ایجاد نمودن نوآوری در زمینه پوشش لایه بیرونی ایزوگام یا همان فویل هستند.
هم اکنون جدیدترین ایزوگام های طرح دار تولید شده و روانه بازار شده است که در صنعت عایق رطوبتی از آن استفاده بسیاری می شود. ایزوگام طرح دار در نقش های چمنی، آجرنما، موزاییکی، آجر نمای رنگی و غیره تولید می شود. در واقع ایزوگام طرح دار نوعی فویل جدید با فناوری تازه و پیشرفته است که می تواند جای خود را در مناطق دیگر هم باز کند. ایزوگام های طرح دار دارای نقش ها و رنگ های متنوعی می باشد و با کیفیت 35 الی 30 میکرون ضخامت تولید می شوند. قیمت ایزوگام های طرح دار کمی گران تر از نوع فویلی آن است اما با توجه به این که زیبایی استفاده از این ایزوگام بیشتر است خرید آن ها مقرون به صرفه به نظر می رسد. فویل های وارداتی طرح دار در هنگام بارگیری مورد بررسی قرار می گیرند که با توجه به سالم بودن در اختیار مشتری قرار بگیرند. استفاده از ایزوگام های طرح دار به دلیل ضخامت بالاتر آن ها و زیبایی بخصوصی که دارند در بیشتر صنایع ساختمان هم مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین ایزوگام های طرح دار که برای نمای ساختمان استفاده می شود می تواند جایگزین بسیار خوبی برای نمای سنگی باشد که هم از لحاظ قیمت و اجرا از ایزوگام گرانتر و سخت تر می باشد.

کارشناسان شرکت مهسان عایق دلیجان آماده اند تا هر گونه اطلاعات در مورد ایزوگام های طرح دار تولید دلیجان و دیگر شرکت ها، همراه با تغییرات قیمت و نوسانات آن را به اطلاع مشتریان این شرکت برساند.همچنین خرید ایزوگام طرح دار به صورت ثبت سفارش تلفنی به سادگی و با قیمت مناسب انجام می شود.

جهت خرید انواع ایزوگام های طرح دار و رنگی در سراسر تهران و حومه کافیست با شماره تماس های شرکت مهسان عایق تماس بگیرید.

وزن و ضخامت ایزوگام استاندارد

عایق رطوبتی ایزوگام پس از افزایش قیمت قیر در دهه 1370 و کمرنگ شدن روش های سنتی عایق کاری مثل قیرگونی و آسفالت که وابستگی مستقیم به قیر خالص داشتند پا به عرصه صنعت عایق کاری گذاشت . همچنین در این دوره رقابت تنها محدود به شرکت های تولید ایزوگام در زمینه وزن و ضخامت ایزوگام تولیدی می شود.اگر ایزوگام تولیدی از 2 لایه تیشو و پلی استر همراه با قیر 70*60و یک لایه آلومینیم ترکیب شود و به شرط اینکه دارای وزن و ضخامت استاندارد باشد بر خلاف آنچه بین عموم شایع است دارای استقامت بسیار زیادی می باشد به طوری که بعد از نصب ایزوگام روی پشت بام در برابر رفت و آمد معمول روی آن مقاوم بوده و همچنین هنگام بارش باران و برف کارایی بسیار بالایی نسبت به آسفالت دارد .در مطلب زیر به وزن و ضخامت استاندارد ایزوگام جهت نصب بر روی بام اشاره می کنیم که یکی از فاکتور های مهم برای تشخیص ایزوگام مرغوب می باشد.

وزن یک رول ایزوگام
اگر ایزوگام به صورت استاندارد تولید شده باشد وزن تقریبی آن در حدود 40تا42 کیلوگرم می باشد که بین این دو عدد نوسان دارد اما نباید از 40کیلو گرم کمتر باشد . البته ذکر این نکته که در برخی از شرکت های تولید ایزوگام برای بالا بردن وزن ایزوگام به جای قیر از پودر های مخصوص استفاده می کنند نیز الزامی می باشد. و از آنجا که شناخت این ایزوگام ها برای عموم دشوار است باعث سوءاستفاده بعضی از شرکت های نصب ایزوگام شده است.

استفاده از ایزوگام دلیجان
اکثر ایزوگام های تولیدی دلیجان دارای نشان استاندارد از اتحادیه صنفی ایزوگام دلیجان می باشند بدین منظور مشتریان می تواند با مطالعه بر چسب های نصب شده بر روی ایزوگام از وزن و ضخامت ایزوگام اطمینان حاصل نمایند. البته باید به نشان استاندارد ملی ایران که نشان دهنده ایزوگام مرغوب می باشد هم توجه نمایند و از خریداری ایزوگام نامرغوب که دارای نشان استاندارد نیست اجتناب کنند.

نصب ایزوگام توسط شرکتهای معتبر
چنانچه ایزوگام خریداری شده دارای بهترین وزن و ضخامت تولیدی باشد و از آنجایی که چسبیدن نقطه به نقطه ایزوگام به سطح پشت بام و عدم باد کردگی آن دارای اهمیت بسیار فراوانی می باشد اگر بوسیله افراد آماتور و تازه وارد نصب شود خسارات جبران ناپذیر اقتصادی به بار می آورد و باعث تحمیل ایزوگام مجدد و هزینه کنده کاری ایزوگام قبلی می شود .به همین دلیل ایزوگام باید از شرکت های معتبر خریداری شود و نیز مجری نصب ایزوگام باید دارای اکیپ حرفه ای و با تجربه باشد تا با یکبار هزینه کردن حداقل تا 15 سال خیال مصرف کنندگان ایزوگام از عایق کاری بام یا هر مکان دیگری آسوده خاطر شود.

جهت خرید ایزوگام در وزن و ضخامت استاندارد با کارشناسان ما تماس بگیرید تا ضمن راهنمایی شما،اکیپ ایزوگام کاران با تجربه این شرکت را نیز برای اجرای ایزوگام در اختیار شما قرار دهند.

عایق رطوبتی دیپلمات دلیجان 

یکی از مهمترین و با کیفیت ترین شرکتهای تولید ایزوگام ، شرکت مهسان عایق دلیجان،می باشد . این شرکت  مرکز تولید ایزوگام صادراتی و مرغوب است که ایزوگام های تولید شده در این شرکت از جمله بهترین نوع ایزوگام می باشد و باعث شهرت آن درسراسر ایران شده است.

برخورداری از دانش فنی تولید ایزوگام
شرکت مهسان عایق دلیجان از همان ابتدای تاسیس با راه اندازی آزمایشگاههای مجهز و با بکارگیری تکنولوژی روز اروپا ،همچنین استفاده از دانش فنی نیروهای متخصص داخلی و دانشگاهی توانست پیشرفت های بسیار زیادی را در زمینه تولید عایق رطوبتی و بهبود کیفیت این محصول را بدست آورد در نتیجه حاصل تلاشهای بی وقفه مجموعه دیپلمات دلیجان در قالب دریافت استاندارد ملی ایران و افتخارات بین المللی جلوه نمود.